Forum Administracji

WSPA Administracja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-03-25 21:08:07

 piotrek

Administrator

Skąd: TRW City ;-P
Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 57
Punktów :   

Wybór specjalizacji

Ma naszym mailu jest już informacja a tu jeszcze nie ma więc od teraz już będzie.
Na stronie WYSPY jest informacja że w dniach 01-03.04.2011 czyli na III zjeździe (najbliższym) odbędzie się wybór specjalizacji.

"Starosta roku proszony jest o pobranie z Dziekanatu WNS (p. 112) list do zapisów i ich zwrot do dnia 04.04.2011 r.
Osoby, które z różnych przyczyn nie będę mogły dokonać wyboru specjalizacji na III zjeździe proszone są o przesłanie informacji jaką wybierają specjalizację na adres a.gontarz@wspa.pl do dnia 04.04.2011 r. "

Z tego co się orientuję to do wyboru mamy administrację gospodarczą oraz publiczną.
Więcej informacji na stronie wyspy z załączniku *.xls



Jaka specjalizację wybieracie, po której można łatwiej znaleźć pracę. Wypowiadajcie się na ten temat.

Offline

 

#2 2011-03-28 20:41:03

 KaRoLiNa

Administrator

Skąd: Kraśnik City xD
Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 63

Re: Wybór specjalizacji

to miało byc wybierane na 2 roku !!! ;c  ja sie tak nie bawie bo jakos nie mam pomysłu co wybrac ;/

Offline

 

#3 2011-04-01 09:06:00

 piotrek

Administrator

Skąd: TRW City ;-P
Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 57
Punktów :   

Re: Wybór specjalizacji

Widzę że każdy zdezorientowany sytuacją albo olewa ten temat, dlatego nikt poza mną i Karo przepraszam panią .Ś. nic tutaj nie pisze. Nikt nie ma pomysłu co wybrać.
Znalazłem w necie takie oto coś:


"Administracja publiczna jest to:

   1. w znaczeniu podmiotowym:
          * struktury organów powołanych i wyodrębnionych do realizacji zadań publicznych
          * ludzie zatrudnieni w tych organach
   2. w znaczeniu przedmiotowym:
          * przejęte przez państwo i realizowane przez jego zawisłe organy, a także przez organy samorządu terytorialnego zaspokajanie zbiorowych i indywidualnych potrzeb obywateli wynikających ze współżycia ludzi w społecznościach

Administracja gospodarcza jest pojęciem węższym w stosunku do adminisrtracji publicznej. Administracja gospodarcza to ta część administracji, która dotyczy przedsiębiorców i prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Administracja gospodarcza regulowana jest prawem administracyjnym gospodarczym. "



I ten cytat jeszcze bardziej mnie zamotał :-). Jak na razie bardziej odpowiadała mi administracja gospodarcza ze względu na ukierunkowanie w stronę prowadzenia własnej działalności gospodarczej, jednak z drugiej strony jest pojęciem węższym od administracji publicznej i chyba nieco okrojonym. Myślę że publiczna zawiera w sobie w jakimś stopniu elementy administracji gospodarczej więc chyba zdecyduję się na publiczną. Ale jeszcze pomęczę Was dziś na uczelni i zapytam co i jak.

Offline

 

#4 2011-04-01 12:18:48

 Marek Mostowiak

Użytkownik

Skąd: Grabina
Zarejestrowany: 2011-03-06
Posty: 26
Punktów :   

Re: Wybór specjalizacji

patos, bo po kij mi teraz wybierać specjalizacje jak jeszcze prawa nie zaliczyłem:/

Offline

 

#5 2011-04-03 21:26:53

 KaRoLiNa

Administrator

Skąd: Kraśnik City xD
Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 63

Re: Wybór specjalizacji

to je zalicz ;p



a może podzielicie sie z resztą swoim wyborem ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl